Vážení zákazníci. Odosielame denne prostredníctvom Kuriéra, Zásielkovne SK i CZ, Slovenskej pošty. Možný osobný odber denne.

Auto R/C

Auto obojživelník 


  • (1 ks) Skladom
    Môžeme doručiť do: 22.10.2021
€34,90
Kategória: Hračky na ovládanie
Záruka: 2 roky
Druh: Auto na baterky, auto na diaľkové ovládanie
Materiál: plast, Guma
 

R/C autíčko Super Walker Sprint EVO Stunt so svetlom a 360 ° rotáciou

Prevezmite kontrolu nad týmto obojživelným diaľkovo ovládaním Sprint Evo Stunt v zelenej farbe so zakrivenou vonkajšou klietkou. Jeho 4 nadrozmerné kolesá s gumovými veľkými pneumatikami mu dodávajú priľnavosť potrebnú na to, aby ste mohli jazdiť a zdolávať prekážky vysokou rýchlosťou, zostupovať po schodoch alebo prekonať prekážku, ktorá mu stojí v ceste. Voda, sneh, tráva, zem ... tento obojživelník prejde cez čokoľvek.

Terénne vozidlo RC môžete ovládať v 4 smeroch: dopredu, dozadu, doprava, doľava, doľava. Nerobte si starosti, ak skončí kabínou nadol, pretože vďaka zakrivenej vonkajšej klietke bude behom niekoľkých sekúnd opäť na kolesách.

Auto obsahuje manuálnu pumpu, ktorá udržuje pneumatiky pod tlakom.

Karoséria zeleného obojživelníka Sprint Evo Stunt je športové auto s veľkým zadným spojlerom a jeho svetlomety svietia. Prevezmite velenie nad týmto diaľkovo ovládaným autom a precvičujte jeho pohyby, aby ste zlepšili svoju obratnosť v akomkoľvek teréne. Alebo ak chcete, hrajte v režime prekážkovej dráhy so svojimi priateľmi a rodinou, bude to vzrušujúce.

Nadrozmerné pneumatiky majú veľké drážky pre lepšie priľnutie k terénu: sneh, voda, asfalt, špina, tráva alebo akékoľvek prekážky, s hornou klietkou proti prevráteniu, manuálnou pumpou.
Funkcie: auto sa pohybuje v 6 smeroch, diaľkové ovládanie so synchronizáciou frekvencie 2,4 GHz, ergonomický dizajn a ľahká manipulácia
Diaľkovo ovládané obojživelné auto Sprint Evo Stunt s klietkou sa odporúča pre deti od 3 rokov, hračka rozvíjajúca fantáziu, koordináciu ruka-oko a priestorovú orientáciu

 

Rozmery: 20x21x15 cm

Váha: 1.62 kg

Vhodné pre deti od 3 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: