30-dňová garancia vrátenia peňazí

30-dňová garancia vrátenia peňazí

Comp_81875128

Pri voľbe platby vopred vám ponúkame predĺženú garanciu bezplatnej výmeny tovaru alebo vrátenia peňazí až do 30 dní od jeho prevzatia.

  • Chcete urobiť radosť svojim najbližším?
  • Chcete potešiť osobu, ktorú milujete?
  • Máte obavy, že výrobok nebude vhodný pre obdarovanú osobu?

 

 

Je samozrejmé, že aj pri množstve zverejnených informácií o našich  produktoch, nič nenahradí možnosť tovar vyskúšať priamo na mieste. Preto našim zákazníkom, ktorí zvolia niektorý zo spôsobov platby vopred, ponúkame okrem odborného poradenstva, aj možnosť tovar vyskúšať a prípadne ho do 30 dní bez udania dôvodu vrátiť.

Zákazníkom, ktorý sa nachádzajú v blízkosti nášho pôsobiska ponúkame možnosť osobného stretnutia po vzájomnom dohovore. Zároveň našim zákazníkom ponúkame možnosť osobného stretnutia v blízkosti ich domovov, v práci prípadne na vopred dohodnutom mieste taktiež za účelom osobnej konzultácie kvality a výzoru tovaru.

Pri uplatňovaní vrátenia tovaru (odstúpenie od kúpnej zmluvy) platia ustanovenia Obchodných podmienok a reklamačného poriadku.

Dôležité informácie pri vrátení tovaru

 

Zákazník má právo, v rámci predĺženej lehoty 30 dní, tovar rozbaliť a odskúšať obdobne, ako pri nákupe v klasickom “kamennom” obchode a to v rozsahu potrebnom na zistenie povahy, vlastností a fungovania tovaru.

Odskúšať ale neznamená začať tovar používať a následne ho vrátiť predávajúcemu. Spotrebiteľ je zodpovedný za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru.

Pri vrátení, kupujúci zasiela tovar nepoškodený, s dokladom o kúpe na poštovú adresu:

 

IV CREATIVE, s.r.o.

Vlky 33

900 44  Vlky

Slovenská Republika

 

Kupujúci je povinný v prípade odstúpenia od zmluvy vrátiť tovar v pôvodnom stave a zabezpečiť také balenie pri preprave, aby sa nepoškodil.  Tovar poškodený pri preprave v dôsledku nevhodne zvoleného balenia predávajúci nie je povinný vymeniť a kupujúci nie je oprávnený žiadať vrátenie peňazí alebo žiadať nový tovar. V prípade straty zásielky Slovenskou poštou alebo kuriérskou spoločnosťou predávajúci nenesie zodpovednosť. 

 

Veru.sk