O Nás

O Nás 

Hračky, ktoré vyčaria detský úsmev a pohladia detskú dušu.

Deti a hračky patria odjakživa k sebe. Svojich malých majiteľov sprevádzali už v dávnych časoch a okrem hry a potešenia so sebou neraz prinášali aj výchovné posolstvo. Kvalitným prevedením naviac predstavovali veľkú umeleckú hodnotu, ktorá sa však nevyrovnala tej citovej. Postupom času sa síce hračky menili a vyvíjali, no jedno ostalo rovnaké- radosť z hry.  

 

Hoci je dnes trh s hračkami obrovský, výhodou je, že každé dieťa, väčšie i to maličké, si nájde tú svoju, srdcu najbližšiu. Bábiky, autá, zvieratká, detské riady, spoločenské hry, drevené kocky, montesori vzdelávacie či interaktívne hračky, stačí si vybrať. Správne zvolená hračka dá dieťaťu viac ako len možnosť zabaviť sa- dokáže vzdelávať, rozvíjať a v neposlednom rade aj potešiť.

Vedeli ste? Za najstaršiu hračku vôbec sa považuje bábika.

 

Top štvorka medzi hračkami

Najväčšej obľube sa už dlhodobo tešia bábiky, autíčka, stavebnice a najmä plyšové zvieratká. Práve plyšáky sú neodmysliteľnou súčasťou detstva každého z nás a hebučkí parťáci neraz sprevádzajú svojich majiteľov dlhé roky. Sú to spoločníci do “nepohody”, deti sa im zverujú so svojimi pocitmi, radosťami i starosťami, sú tu pre nich v čase, keď rodičia a súrodenci nemôžu.  

 

Podobne ako pri každom type hračiek, aj pri výbere plyšových hračiek je nutné prihliadať na kvalitu a bezpečnosť, ako aj nezávadnosť materiálu, z ktorého sú vyrobené a vekovú hranicu. Plyšáky sú určené predovšetkým na maznanie, preto treba zvážiť aj veľkosť hračky.

 

TOP mojkáči z celého sveta

Pokiaľ pre svoje deti hľadáte plyšové hračky, ktoré patria k svetovej špičke, navštívte internetový obchod www.veru.sk. V bohatej ponuke nájdete zvieratká inšpirované dnešnou modernou dobou, dizajnovo rozkošné, ktoré už na prvý pohľad a dotyk lákajú k maznaniu.

 

Roztomilé hračky KEEL TOYS pochádzajú z Veľkej Británie a v súčasnosti kraľujú svetu plyšových hračiek nielen doma, ale aj za hranicami. Vyberiete si veľkého plyšového psíka, žirafu alebo jednorožca? Nemecké hračky pod značkou UNI- TOYS patria k exkluzívnej kolekcii zvieratiek. Sú vyrobené z kvalitného materiálu a ich dizajn približujúci sa realite im pridáva na atraktivite v očiach malých aj veľkých. IMC TOYS, pôvodom zo Španielska, sú vo svete interaktívnych hračiek momentálne na vrcholných priečkach a svojou predajnosťou doslova valcujú konkurenciu. Na svoje si prídete aj v prípade, ak vaše deti patria k milovníkom obľúbených postavičiek DISNEY. Veľký plyšový medveď zn. RAPPA bude zase ideálnym spoločníkom nielen pre dlhé večery a deti si ho priam zamilujú.

 

Darček (aj) na poslednú chvíľu

Okrem bohatej ponuky náš e-shop poskytuje aj kvalitný servis. Všetky hračky máme skladom, takže vami vybratý tovar vieme doručiť už v priebehu pár dní (garantovaná doba doručenia je 2 - 3 dni).

POZOR! Ak ste z Bratislavy a okolia, tovar môžete mať doma už v priebehu niekoľkých hodín! (POZN: V závislosti od vyťaženosti)

 

Prečo hračky od nás?

V dnešnej dobe sa deťom kupujú hračky rôzneho druhu od legendárneho Lega až po najmodernejších rozprávkových hrdinov. Hrdinovia veľa krát zachraňujú svet, či ničia príšery. Náš e-shop je zásadne proti zbraniam pre deti a preto v našom e-shope žiadne detské zbrane nenájdete. Namiesto toho ponúkame plyšové zvieratká autentického vzhľadu, takmer na nerozoznanie od živých zvieratiek s ktorými si vaše deti užijú veľa zábavy. Okrem takmer živých zvierat vám ponúkame i moderné vnímavé hračky pre dievčatá i chlapcov.

 

Veru.sk