Vážení zákazníci, tovar odosielame denne kuriérom SK/CZ, Slovenskou poštou, Packetou SK/CZ. Osobný odber možný kedykoľvek po tel/email dohode. Osobný odber možný aj počas sviatkov od 7:00 do 22:00.

elektronické hračky pre deti

Elektronické hračky pre deti

 

Medzi obľúbené moderné hračky neodmysliteľne patria i tie elektrické, v dnešnej dobe nazývané tiež interaktívne hračky. Hračky prešli dlhou cestou inovácie a tak ako aj technika ide vpred tak aj svet hračiek napreduje. Výrobcovia sa predbiehajú kto príde prvý na trh s čo najinovatívnejšou hračkou aby deti zaujali práve oni. 

Rodičia však vedia najlepšie ktorá hračka je pre dieťa vhodná v danom veku. Tak isto ak chce rodič rozvíjať určité schopnosti dieťaťa, siahne po hračke ktorá to dokáže. 

V našej ponuke je preto neobmedzený výber interaktívnych hračiek, ktoré podľa aktuálneho trhu obmieňame. Nezabúdame ani na klasické elektronické hračky a preto ich v ponuke stále aktualizujeme.

Samozrejmosťou sú i plyšové elektronické hračky, napríklad obľúbené plyšové morské prasiatko so zvukom, plyšová opica so zvukom, prasiatko so zvukom...