Zásielky odosielame denne. Doručenie do Vianoc Vám dnešným dňom už nevieme garantovať. Osobný odber možný po dohode kedykoľvek :)

Opis plyšovej hračky

Opis plyšovej hračky

 

Plyšová hračka či už sa podobá na reálne zvieratko alebo je to napríklad plyšové srdce má jednoznačne svoje miesto v každej detskej i dospeláckej izbe. Hračky ako sú plyšové zvieratká vzbudzujú u detí pocit bezpečia a istoty.  Veď ktoré dieťa zaspáva bez plyšáka v náručí? V neskoršom veku dieťa vidí v plyšovej hračke ideálneho kamaráta, s ktorým dokáže stráviť nespočetne veľa času.

Deti teda prisudzujú hračke určitú moc, ktorú rodič nedokáže vždy svojmu dieťaťu dodať najmä v dnešnom svete, keď má veľa povinností.

Plyšové hračky sú teda výborným spoločníkom detí zatiaľ čo sa ich rodičia venujú svojim povinnostiam. 

Plyšovými hračkami sa taktiež obdarúvajú dospelí, najmä zamilovaný a napríklad previnilci, ktorý cítia určitú úzkosť voči svojmu partnerovi.

Obrovská plyšová hračka vždy rozosmeje, vyčarí obdarúvanej osobe radosť. Čím väčšia plyšová hračka, tým sa radosť ťažšie na tvári schová.

Inými slovami, čím väčší plyšák tým Vám obdarúvaná osoba rýchlejšie odpustí vaše prehrešky. Vyberte si hneď z našej ponuky veľkých plyšových medveďov a udobrite sa s vaším partnerom....život nie je o hádkach ale o radostiach v živote :)

 

Výhody plyšovej hračky:

- deťom plyšové hračky pomáhajú s potlačením smútku

- najobľúbenejší darček z lásky dospelých

- deti plyšovým hračkám prisudzujú určitú moc

- dospelí si vďaka plyšovým hračkám odpúšťajú svoje prehrešky

- deti často krát nájdu útechu v plyšovej hračke

- bez plyšových hračiek by bola detská izba prázdna

- reálne plyšové hračky často krát nahradia tie ozajstné, najmä po časovej i finančnej stránke

- hračky sú certifikované a obsahujú nehorľavé, resp. látky, ktoré horenie spomaľujú.

 

 Veru.sk