Keel Toys

Large-Logo1

Prečo sme sa rozhodli pre plyšové hračky Keel Toys?

Firma Keel Toys  je jedným z najväčších dovozca a vývozcov plyšových hračiek vo Veľkej Británii s rozsiahlou zákazníckou základňou. Firma sa snaží neustále udržať túto pozíciu, udržiavaným si existujúcich vzťahov. Cez rozvíjajúce sa nové vzťahy firma prekvytá s novými zákazníkmi založenými na dôvere, vynikajúcou úrovňou, kvalitou služieb a inovatívnym dizajnom z ich jedninečného in-house tímu.

Firma Keel Toys bola založená v roku 1947. Aktuálne  sa už jedná o tretiu generáciu, rodinného podniku aktuálne bratov, Richard David, John a James Keel. Každý hrá aktívnu úlohu v rámci spoločnosti na dennej báze vo funkcii generálny riaditeľ, finančný riaditeľ, riaditeľ predaja a marketingu.

Keel Toys sa každoročne aktívne zapája do výstav plašových hračiek a hračiek všeobecne, kde ich stánok nie je možné prehliadnuť. Ich priateľská povaha si  každoročne získa mnoho fanúšikov. 

Firma je hrdá na krásne navrhnuté a vyrobené výrobky za konkurencieschopné ceny.  Ich expertné tímy ako produktoví dizajnéri, grafici a ilustrátori pracujú v spolupráci s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti aby vytvorili sortiment s vedúcim postavením na trhu s plyšovými hračkami.

V Keel Toys kombinujú inovatívny dizajn s najmodernejšími tkaninami, technológiami a dokončovacími technikami na vytvorenie najmodernejších a čo je dôležitejšie krásnych plyšových hračiek na trhu! ...

Akreditácia ISO

Ako demonštráciu záväzku k dokonalosti v oblasti bezpečnosti práce, zdravia, životného prostredia a kvality,  Keel Toys sú odhodlaní dosiahnuť certifikáciu UKAS ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 a OHSAS 18001: 2007 a preto vyvinuli Integrovaný systém riadenia (IMS ) pre splnenie týchto požiadaviek.

Spoločne v súlade so všetkými platnými právnymi a inými požiadavkami, Keel Toys  zaistuje  neustále zlepšovanie ich IMS cez nastavenie a sledovanie cieľov.

Vývoj a implementácia IMS bola vybojovaná spoločnosťou a preto formalizuje proaktívny prístup ku kvalite, bezpečnosti, zdraviu a etike organizácie na životné prostredie.

 

Denne nové hračky...

V našej ponuke nájdete široký výber hračiek Keel Toys. Denne pridávame množstvo noviniek a jedninečných modelov hračiek z anglickej dielne Keel Toys.

Najnovšie v našej ponuke nájdete plyšákov Hugg´ems, obrovskú plyšovú žirafu 100cm, jednorožca 70 cm a mnoho iných hračiek. 

 

Tím veru.sk