Hračky na Vianoce

Hračky na Vianoce

Sviatky pokoja a radosti sa blížia. V krboch pomaly praská drevo a stromček už svieti v rohu našich obývačiek. Na najkrajšie dni v roku sa treba pripraviť poriadne precízne. Svojich najbližších chceme potešiť darčekom, na ktorý nikdy nezabudnú. Obzvlášť ak ide o naše malé ratolesti. Pre ne sa tento rok stali hitom plyšové hračky.

Plyšové hračky sú stálica vo svete

SN2510_smallSF2500_smallSF1651_smallpsik-lucy_smallSF0347_small

Mysleli ste si, že plyšové hračky sú už dávno za zenitom? Neverte tomu. Rovnako ako móda, tak aj svet hračiek má svoje obdobia. Niekedy sú v kurze autodráhy a tento rok sú to originálne plyšové hračky pre každé dieťa. Prečo sú „plyšáky“ nesmrteľným darčekom pre deti?

Stále platí, že v jednoduchosti je krása. O to viac, ak hľadáte darček pre menšie deti. Svet detí je pestrý, no hlavne veľmi jednoduchý. Vnímajú jednoduché tvary, obrazy a farby. Také, s ktorými sa stretávajú každý deň a niečo ich naučia. No a čo chytí vaše dieťa viac za srdce ako plyšový chodiaci psík na vodítku? Kokeršpaniel? Francúzsky buldog alebo čivava? Na sklade nájdete z každého druhu niečo.

Záleží nám na tom, aby naše produkty zodpovedali realite. Preto sme sa inšpirovali poprednými svetovými výrobcami v oblasti plyšových hračiek. Sme ako Dunkinov svet hračiek na Slovensku! Naše plyšové hračky sú pripravené na to, že sa s nimi deti pohrajú doma aj na dvore. Vďaka kvalitnému materiálu ich môžete pokojne oprať v ruke, v niektorých prípadoch i v automatickej práčke v šetrnom režime.

Nech sa páči, plyšáky sú znova čisté a pripravené na ďalšie dobrodružstvo!

Interaktívne plyšové hračky sú jednotkou na trhu

Počuli ste o tzv. interaktívnych plyšových hračkách? Je to ako nechať dieťa s najlepším kamarátom. Nielenže sa samo zahrá. Vďaka schopnostiam, ktoré takáto plyšová hračka má, sa vaša ratolesť aj niečo naučí. Je to ako nový poznatok vo vlastnom svete fantázie!

Jednotkou na trhu s hračkami je od nepamäti Macko Pú. Však ho poznáte?! Medvedík Pú je najznámejším predstaviteľom sveta Disney, ku ktorému vzhliada nejedna detská duša. Zariadili sme, aby macko ožil. Čítate správne.

Medvedík Pú je spoločník na mnohé chvíle. Rozpráva, smeje sa a dokonca aj tancuje! Až 20 minút rozprávania, ktoré zabaví každé dieťa. Pýšime sa svetovým produktom a tohtoročným hitom Vianoc! Vďaka 8 pesničkám a príbehom rozširuje slovnú zásobu dieťaťa. Aj vďaka tomu je táto plyšová interaktívna hračka certifikovaná pre deti staršie viac ako 18 mesiacov.

Ste človek, ktorý žije súčasnými trendmi? Potom spravte pre svoje dieťa to najlepšie. Nemyslite len na estetické hračky. Darujte svojim deťom kus dobrodružstva s interaktívnymi plyšovými hračkami. Pretože keď Vianoce a vianočné darčeky, tak len to najkvalitnejšie.

 

Team veru.sk