Zásielky odosielame denne, osobné prevzatie je možné v rámci Bratislavy a okolia po dohode. Pre získanie zaujímavých ZLIAV nás sledujte na sociálnych sieťach. Ďakujeme, veru.sk

Raj hračiek

Úžasné plyšové hračky nielen pre deti

Pamätáte si na svojho prvého plyšáka? Takáto hračka sa nemusí človeku spájať len s detstvom, môže formou milej spomienky rezonovať po celý zvyšok života. Plyšáci z našej ponuky sú presne takí. Zvieratká ako živé, milé a autentické, ktoré potešia každú milovanú osobu. Skrátka plyšové hračky vyrábané s láskou.

 

Široký výber aj pre najnáročnejších

V našom sortimente si nájde svoju hračku naozaj každý. Ponúkame plyšové zvieratká od výmyslu sveta, rôzne tvary, veľkosti a farby. Hračky si nechávame dovážať od prvotriednych výrobcov z Anglicka a Nemecka, nakoľko dbáme na kvalitu. Chceme vám a vašim milovaným ponúknuť len tých najlepších chlpatých kamarátov.

Špecialitou našej ponuky sú interaktívne plyšové hračky. Zvieratká na batérie počúvajú vaše povely a dokážete ich naučiť rôzne zaujímavé triky. S týmito plyšákmi sa vy ani vaše deti nudiť rozhodne nebudete.

Či už hľadáte roztomilú pandu, majestátneho leva, či prefíkanú líšku, z našej ponuky si určite vyberiete.

Plyšové hračky na celý život

Naším cieľom je ponúkať vám len ten najlepší tovar. Plyšáci od nás vám vydržia naozaj dlho, preferujeme kvalitné a odolné materiály. Hračka tak vašu ratolesť bude sprevádzať nielen v detstve, ale aj v ďalších obdobiach života.

Títo milí a rozkošní plyšáci sú ideálnymi spoločníkmi, ktorí sa veľkými písmenami zapíšu do sŕdc svojich majiteľov. Či už ide o deti, seniorov, alebo zamilovaných.

Neváhajte a už dnes si vyberte nového kamaráta, prípadne obdarujte svojich najbližších. Plyšové hračky od nás sú to pravé riešenie.

 

Veru.sk