Vážení zákazníci. Odosielame denne prostredníctvom Kuriéra, Zásielkovne SK i CZ, Slovenskej pošty. Možný osobný odber denne.

Plyšový pes na baterky

  • 1 z 2

Interaktívna hračka plyšový pes Lucy,  reaguje na povely. Skvelý priateľ Vášho dieťaťa. 


  • (19 ks) Skladom
    Môžeme doručiť do: 20.10.2021
€59,90
Kategória: Plyšové hračky
Záruka: 2 roky
Druh: Plyšový interaktívny psík
Farba: Hnedá
Materiál: Jemný plyš
Veľkosť: 30cm
 

Lucy interaktívny psík


Psík LUCY, skvelý maznáčik:
Lucy interaktívny plyšový psík, 29cm vysoký,  reagujúci na povely. Je to veľká plyšová šikuľka. Dokáže reagovať až na 20 povelov v českom jazyku. Po vyslovení jej mena a vyslovení povelu poslúchne svojho pána na slovo. Šteniatko Lucy reaguje nielen na známe povely "Sadni!", "Ľahni!", "Popros!", Ale aj na "Tancuj!", "Jedz!" Alebo "Daj mi pusu!". Keď Lucy započuje svoje meno, zašteká a je pripravená počúvať a plniť vaše povely. Najposlušnejšie šteniatko Lucy naučí deti, ako sa o niekoho starať, ako k nemu pestovať vzťah a pripraví ich na budúce radosti so skutočnými zvieratkami. Roztomilé plyšové šteniatko Lucy sa stane najlepším kamarátom, o ktoré sa budú deti radi starať.

Ku psíkovi Lucy je možné zakúpiť a jednoducho spárovať s menším psíkom Lola. Menší psík Lola potom napodobňuje Lucy. Svoje nové plyšové šteniatko si môžete dokonca aj premenovať. Zábavou pre Vaše deti tak bude aj vymýšľanie nového mena.

 

Pohybuje labkami, miluje tanec.

Hračka je vyrobená z jemného plyšu.

Rozmery: 11 × 30 × 22 cm.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Batérie: 4 × LR6 (typ batérie AA) - sú súčasťou.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: