Psík Lucy

Interaktívna hračka plyšový pes Lucy,  reaguje na povely. Skvelý priateľ Vášho dieťaťa.

 


  • (1 ks) Skladom
€46,90
Kategória: Plyšové hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Druh: Plyšový interaktívny psík
Farba: Hnedá
Materiál: Jemný plyš
Veľkosť: 30cm
 

Lucy Interaktívny psík


Psík LUCY, skvelý maznáčik:
Lucy interaktívny plyšový psík, 29cm vysoký,  reagujúci na povely. Je to veľká plyšová šikulka. Dokáže reagovať až na 15 povelov v českom jazyku (hračka obdobne rozoznáva aj povely v slovenskom jazyku). Po vyslovení jej mena a vyslovení povelu poslúchne svojho pána na slovo. Šteniatko Lucy reaguje nielen na známe povely "Sadni!", "Ľahni!", "Popros!", Ale aj na "Tancuj!", "Jedz!" Alebo "Daj mi pusu!". Keď Lucy započuje svoje meno, zašteká a je pripravená počúvať a plniť vaše povely. Nejposlušnějšie šteniatko Lucy naučí deti, ako sa o niekoho starať, ako k nemu pestovať vzťah a pripraví ich na budúce radosti so skutočnými zvieratkami. Roztomilé plyšové šteniatko Lucy sa stane najlepším kamarátom, o ktoré sa budú deti radi starať.

Pohybuje labkami, miluje tanec. 

Ku psíkovi Lucy je možné zakúpiť a jednoducho spárovať s menším psíkom Lola. Menší psík Lola potom napodobňuje Lucy. Svoje nové plyšové šteniatko si môžete dokonca aj premenovať. Zábavou pre Vaše deti tak bude aj vymýšľanie nového mena.

 

Hračka je vyrobená z jemného plyšu.

Rozmery: 11 × 30 × 22 cm.

Vhodné pre deti od 3 rokov.
Batérie: 4 × LR6 (typ batérie AA) - nie sú súčasťou.

Ekonomické i ekologické balenie...šetríme prírodu a prostriedky vynaložené na výrobu obalu, ktorý končí ako odpad. Hračka je bez originálneho obalu, zásielka bude odoslaná v náhradnom balení riadne zabalená.

 

Pridať hodnotenie
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ZK Avatar autora | 21.10.2020
Veľmi spokojná
5
SR Avatar autora | 2.10.2020
VELMI SPOKOJNY
5
P Avatar autora | 11.10.2019
*****